Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çkırmızıışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, ılımlı ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünde öğrenim görmüş, peşi sıra Bilkent İşletme Bili Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Toyler” hareketi hayata düntir. Bir sene sürmesi planlanan akım olağanüstü ilgili görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en koskocaman deneyimsizlik hareketi olarak 2,5 yıl sürerek aleladevücutü bir berklımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Eğitim Icra vekiliı, Cahillik Spor Icra vekiliı ve YÖK Başbuğı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da toplumsal sorunların çözümü yürekin tarihlerinde ilk su protokol imzalatarak toplumsal konularda baş başa akım etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş canında birşunca farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Amerikan beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de dil eğitimi almıştır. Burayı da koskocaman bir muvaffakiyetyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilici Hasanoğlu; uluslararası projelere de önem vererek birşunca proje ve çkırmızıışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri konularında birşunca muvaffakiyetlı çkırmızıışcevher imza atmıştır.
Gine ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hermadde Sevgiyle Başlar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki ayrımındalığı arttırarak tüm toplumun, sanat adamıların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini de almıştır. Bu çkırmızıışmaların sonucunda Dünyanın en koskocaman kurumlarından olan IPA World tarafından Amerika ve diğer ülkelere manken gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan tasdik istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun sarrafiyekanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz yürekin büyüklenme kaynağı olmuşlardır.
Ayrıca Kerem Hasanoğlu; birşunca vakıf ve uluslararası tesisa, çkırmızıışmalar ve projeler konusunda koltuk vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://sinopwebtasarimseo.name.tr/ https://sekerleme.name.tr/ https://masajcihazlari.name.tr/ https://korkugerilimkitaplari.name.tr/ https://madeniyaglar.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
Puro Satın Al