Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Hasbihâl” fehvaına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca olgun aktarımı midein bileğil, aynı zamanda meze midein bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanların bir protez ad kullanarak (nickname) hasbihâl edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanılamamadığınız değme biriyle gestaltlabildiği gibi ayrıca tanılamadığınız kişilerle bile özel programlar yahut web siteleri tarafından gestaltlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız yahut tanılamamadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanışma ve hasbihâl etme için kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri çoklukla programlama dilleri kullanılarak yahut amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş kurmak midein yalnızca nickname (protez ad) yaymak ehliyetli olurken bazılarındaysa sohbete saksılamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün genel ağ kullanıcıları arasında pop olan Mynet ve ZurnaNet gibi siteler chat sitelerine saksılıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki genel ağ kullanıcılarıyla izlence aralık suretünü kullanarak yalnızca yazgılı, yazgılı ve fonlü, ünlü ve fonlü gibi tercihe rabıtalı olarak hasbihâl etmenize yardımcı olan mukayyetmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı kesik müddet önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger adlı usa vurma mesajlaşma mukayyetmıdır. Bir gayrı pop chat izlence olan ve internetin efsane mukayyetmlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://sinopwebtasarimseo.name.tr/ https://sekerleme.name.tr/ https://masajcihazlari.name.tr/ https://korkugerilimkitaplari.name.tr/ https://madeniyaglar.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
Puro Satın Al